Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Złota Uncja

Inwestor

Złota Uncja

Cześć,
    zastanawiam się nad zakupami w zlota-uncja.pl, ceny mają bardzo konkurencyjne, jest fizyczny oddział we wrocławiu do którego pani mnie telefonicznie zapraszała (niestety mam daleko) - wszystko wydaje się w porządku. Niestety nie ma dużo opinii na ich temat w internecie, ani nawet w tym dziale na forum nic nie znalazłem i jakoś tak mnie to zaniepokoiło. Ma ktoś doświadczenia z nimi?

Z góry dzięki za odpowiedź!

Inwestor
    No więc zdecydowałem się zrobić u nich mały zakup próbny, ponieważ obsługa telefoniczna była bardzo miła i sprawiała profesjonalne wrażenie. Wysyłka nastąpiła kolejnego dnia, o każdym detalu związanym z zamówieniem byłem informowany mailowo (nawet z czymś tam pani dzwoniła jeszcze potwierdzić) i po trzech dniach miałem paczkę u siebie. Zapakowana aż nadto solidnie - rozcinałem grube folie ochronne i taśmy chyba z 15 minut
    Towar sprawia wrażenie nie-falsyfikatu (na oko, hehe... porównując z takim samym który miałem wcześniej sprawdzony), choć pewność będę miał dopiero za jakiś czas. Niemniej jednak bardzo pozytywnie się zaskoczyłem i sądzę, że jeszcze tam nieraz zrobię zakupy.

Inwestor
    Ja zastanawiałem się nad Kanadyjski Liść Klonowy 1 Oz - co prawda widziałem ceny lekko niższe, ale faktycznie sprawiają dobre wrażenie.

Inwestor
    ciekawa sytuacja, inwestowanie w surowce daje spore alternatywy ale trzeba wpierw poszukać odpowiedniego miejsca w którym dokona się zakupu złota, no chyba że inwestujemy w złoto za pośrednictwem platform, ale to chyba nie to samo

Uprawnienia umieszczania postów