Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Prezent biznesowy dla klienta w firmie

Inwestor

Prezent biznesowy dla klienta w firmie

Od wielu lat współpracujemy z jednym ważnym klientem i zastanawiamy sie nad sprezentowaniem dla niego czegoś konkretnego. Może macie jakieś pomysły na takie prezenty biznesowe?

Inwestor
    Elegancki długopis
    kosz prezentowy z lepszymi smakołykami ( nie wiem czy widziałeś, ale są firmy, które organizują właśnie tego typu podarunki)
    ewentualnie zaproponowanie zniżki na usługi firmy w przyszłości

Myśle,ze wybór odpowiednigo prezentu zależy od tego ile masz na to pieniędzy oraz od stosunków jakie panują pomiędzy Tobą a klientem.
    http://www.rp.pl/Ekonomia/170929838-...-klientow.html
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez krops ; 02-02-2018 o 13:06

Inwestor
    Jak zawsze - dobry alkohol, może z etykietą bezpośrednio skierowaną pod daną firmę. Do tego kosz dobrych słodyczy i wszyscy będą się rewelacyjnie cieszyć.

Inwestor
    Alkohol to dobry prezent, podobnie jak jakieś słodycze. Ja dostałam jednego razu zegarek, wiadomo, nie jakiś super drogi, taki w przyzwoitej cenie. Myślę, że był do świetny prezent. Prawda jest jednak taka że byłam stałą klientką więc nie dla każdego klienta taki podarunek będzie na miejscu. Ostatnio pojawił się ciekawy artykuł dot. zegarków, warto zerknąć Strzelin - Smartwatch DIESEL ON.

Inwestor
    Jeśli chodzi o prezenty to kwestia gustu. Każdą osobę zainteresuje coś innego.
    ___
    na tej stronie

Uprawnienia umieszczania postów