Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Amerykański Złoty Orzeł

Inwestor

Amerykański Złoty Orzeł

Witajcie, poczytałem trochę waszego bloga http://ozlocie.pl/amerykanski-zloty-orzel/ i zacznę inwestowanie w złoto od zakupu American Gold Eagle czyli Złotego Orła Amerykańskiego.
    Gdzie znajdę najlepsze ceny na niego? Interesują mnie jak na razie monety 1/4 oz.

Poważny Inwestor
    Bardzo dobra decyzja. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych monet więc nie będziesz miał problemu z jej sprzedażą. W zasadzie wszyscy dilerzy oferują Orły więc poczytaj i wybierz najlepszego Dilerzy i sprzedawcy metali szlachetnych - opinie

Inwestor
    Piękna złota moneta. Sprawdź australijskie kangury bo są z reguły trochę tańsze i równie urokliwe.

Inwestor
    mój mąż odziedziczył po swoim dziadku kolekcje starych monet i zaraził się pasją do zbierania monet. Na piątą rocznicę ślubu chce mu kupić AMERYKAŃSKI ORZEŁ 1/4 OZ. 10 USD. Poszukałam trochę w internecie i znalazłam na stronie Mennicy Polskiej (Złoto Inwestycyjne - Sztabki Złota - Mennica Polska) taką właśnie monetę za 1200 złoty. Nigdy tam nie kupowałam niczego. Czy może mi ktoś doradzić czy jest to pewne źródło na zakup złotych monet?

Moderator Awatar marecki
    Cytat Zamieszczone przez magda83 Zobacz posta
    mój mąż odziedziczył po swoim dziadku kolekcje starych monet i zaraził się pasją do zbierania monet. Na piątą rocznicę ślubu chce mu kupić AMERYKAŃSKI ORZEŁ 1/4 OZ. 10 USD. Poszukałam trochę w internecie i znalazłam na stronie Mennicy Polskiej (Złoto Inwestycyjne - Sztabki Złota - Mennica Polska) taką właśnie monetę za 1200 złoty. Nigdy tam nie kupowałam niczego. Czy może mi ktoś doradzić czy jest to pewne źródło na zakup złotych monet?
    Magda tu Dilerzy i sprzedawcy metali szlachetnych - opinie proszę dodawać wątki o dilerach złota.

Wracając do twojego pytania: Amerykański Orzeł to bardzo dobry wybór. Moneta ma dużą płynność także bez problemów ją sprzedasz.

Inwestor
    Ja robiłem już kilka zamówień w Mennicy Złota i uważam, że maja dość dobre ceny. Ale nie kieruj się wyłącznie ceną, bo najważniejsza jest jakość, bezpieczne dostarczenie przesyłki do rąk własnych i gwarancja, że na pewno dostaniesz to, co zamówiłeś. W końcu inwestujesz niemałe pieniądze.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów